Dnes je: Streda 24. januára     Meniny má: Timotej

Bannery

Pomôžte nám rásť a podporte nás buď reklamnou ikonou, alebo bannerom na vašom webe. Môžete nás podporiť aj na Facebooku. Ponuka bannerov rôznych formátov.

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať na e-mail: bannery@tipnazlavy.sk

Ďakujeme.

Team TipNaZlavy.sk


Textový odkaz:

Zľavy dňa


HTML kód:

<a href="http://www.tipnazlavy.sk" title="Každý deň akcie a zľavy až 90%.">Zľavy dňa</a>Reklamná ikona 88x31:

Zľavy môžete kúpiť ako darček.


HTML kód:

<a target="_blank" title="Každý deň akcie a zľavy až 90%." href="http://www.tipnazlavy.sk"><img alt="Zľavy môžete kúpiť ako darček." src="http://www.tipnazlavy.sk/images/tipnazlavy_88x31.png" /></a>Banner 250x250:

Zľavy môžete kúpiť ako darček.


HTML kód:

<a target="_blank" title="Každý deň akcie a zľavy až 90%." href="http://www.tipnazlavy.sk"><img alt="Zľavy môžete kúpiť ako darček." src="http://www.tipnazlavy.sk/images/250_250.jpg" /></a>Banner 468x60:

Zľavy môžete kúpiť ako darček.


HTML kód:

<a target="_blank" title="Každý deň akcie a zľavy až 90%." href="http://www.tipnazlavy.sk"><img alt="Zľavy môžete kúpiť ako darček." src="http://www.tipnazlavy.sk/images/468_60.jpg" /></a>Banner 728x90:

Zľavy môžete kúpiť ako darček.


HTML kód:

<a target="_blank" title="Každý deň akcie a zľavy až 90%." href="http://www.tipnazlavy.sk"><img alt="Zľavy môžete kúpiť ako darček." src="http://www.tipnazlavy.sk/images/728_90.jpg" /></a>Banner 120x600:

Zľavy môžete kúpiť ako darček.


HTML kód:

<a target="_blank" title="Každý deň akcie a zľavy až 90%." href="http://www.tipnazlavy.sk"><img alt="Zľavy môžete kúpiť ako darček." src="http://www.tipnazlavy.sk/images/120_600.jpg" /></a>