Dnes je: Streda 24. januára     Meniny má: Timotej

Často kladené otázky

TipNaZlavy.sk je portál, ktorý sústreďuje denne aktuálne zľavy od zľavových portálov.

Ako funguje hromadné nakupovanie?
Princíp nákupu je veľmi jednoduchý. Vybranú službu si cez internet objednáte a potom čakáte, kedy sa naplní požadovaný počet ľudí, potrebných k aktivácii zľavy. Až vo chvíli, keď sa zľava aktivuje, vám prídu platobné údaje a vy službu uhradíte. V pripade ze sa zľava neaktivuje, neplatíte nič.

Čo je zľavový kupón(voucher)?
Voucher alebo inak povedané zľavová poukážka(kupón), je vystavená na meno konkrétneho kupujúceho, ktorá ho oprávňuje k odberu akciového tovaru alebo služby.

Prebieha na TipNaZlavy.sk predaj zliav?
Nie. Zobrazujeme len aktuálnu ponuku zliav od zľavových portálov. Všetky platby platíte výlučne zľavovým serverom.

Ako zobrazujete zľavy?
Zľavy od zľavových serverov sa zobrazujú podľa dátumu štartu predaja zľavového servera. Zľavy si môžete zoradiť podľa kategórie, lokality a podľa seba napr. od najlacnejšej zľavy na to slúži filter.

Ako si pozriem detail zľavy?
Kliknite na vybranú zľavu a zobrazí sa detail zľavy. Ak kliknete na nadpis alebo "Kúpiť" budete presmerovaný priamo na zľavový portál. Kúpa zľavy prebehne až priamo na zľavovom portály keď potvrdíte kúpu a vyplníte požadované údaje. Ak vás ponuka nezaujala, stačí sa vrátiť na našu ponuku kliknutím na logo.

Ako často aktualizujete ponuku na zľavy?
Našu ponuku zliav od zľavových serverov aktualizujeme každých 30 minút, preto vám žiadna nová zľava neunikne.


Všeobecné informácie zľavových serverov
** Tieto informácie sú všeobecné, presné podmienky ma každý zľavový portál uvedené na svojej stránke zľavového servera **


Musím zaregistrovať skupinu ľudí, ktorých poznám, aby som dostal/a zľavu?
Nie, máme dostatok zákazníkov, ktorí tvoria dosť veľkú skupinu. Ak si však chcete vychutnať zľavu so svojimi kamarátmi, odporučte im zaujímavú zľavu.

Vybraná ponuka sa mi páči, ako ju môžem získať?
Kliknite na “KÚPIŤ” skôr, ako čas pre ponuku vyprší. Vo chvíli, keď o ponuku prejaví dostatočný počet záujemcov, odpočítajú sa peniaze z Vašej karty a my Vám pošleme emailom odkaz, pomocou ktorého si stiahnete a vytlačíte Váš kupón. Ak sa nenájde minimálny požadovaný počet ľudí, nikto ponuku nedostane (a nikomu sa nestrhnú peniaze z účtu), takže pozvite čo najviac známych, aby ste mali istotu!

Čo sa stane, ak sa nenájde dostatočný počet záujemcov?
Ak sa k záujmu o ponuku neprihlási dostatočný počet ľudí, ponuka sa zruší a Vy nič neplatíte. Snáď budete mať nabudúce viacej šťastia! Ak máte o ponuku vážny záujem, dajte o nej vedieť čo najviac ľuďom!

Musím svoj kupón využiť v deň, keď si ho kúpim?
Nie. Každá naša ponuka má “dátum spotreby”, ale nikdy ju nemusíte použiť v deň, kedy ste si kupón kúpil(a). Naopak, až na výnimky sú kupóny platné až od nasledujúceho dňa, aby sa partner mohol pripraviť na nových zákazníkov.

Kúpil som si kupón, ako ho mám teraz využiť?
Hneď, ako od Vás dostaneme peniaze, Vám pošleme emailom odkaz na Váš kupón. Inštrukcie pre jeho použitie sú napísané priamo na ňom!

Môžem kúpiť váš zľavový kupón pre niekoho ako darček?
Samozrejme, na kupóne aj z tohoto dôvodu nenájdete žiadne informácie o zľave, ale len presný popis toho, čo za kupón človek presne dostane!

Ak nevyužijem plnú hodnotu kupónu, môžem zostatkovú hodnotu využiť pri ďalšej návšteve?
Nie. Ak to nie je v podmienkach zľavy stanovené inak, ani obchodník, ani zľavový server neposkytujú peniaze alebo žiadny iný spôsob kompenzácie za nevyužitú hodnotu kupónu.

Budú peniaze z môjho účtu strhnuté hneď potom, ako sa zaradím medzi záujemcov o zľavu?
Nie, peniaze Vám z účtu strhneme až potom, ako o zľavu prejaví záujem minimálny požadovaný počet ľudí.

Je moja objednávka pri platbe prevodom na účet záväzná?
Áno. Ak zaškrtnete Váš súhlas s podmienkami, a kliknete na tlačítko “POTVRDIŤ”, je Vaša objednávka záväzná a ste povinný(á) ju po aktivácii zľavy zaplatiť prevodom najneskôr nasledujúci pracovný deň. V opačnom prípade bude telefónne číslo a Váš email pre ďalšie využívanie služieb na zľavovom servery zablokované, aby zamedzili zneužívaniu systému a neznevýhodňovali firmy, ktoré Vám zľavy ponúkajú.

Je Váš web bezpečný?
Áno, extrémne.

Vymazávate niekedy komentáre z vášho diskusného fóra?
Obyčajne nie. Robíme to iba v prípade, ak niekto slovne útočí na iného účastníka diskusie, alebo sa inak nedrží pravidiel slušného správania, prípadne pravidiel diskusie.

Čo sa stane, ak poskytovateľ zľavy skrachuje a ja mám nevyužitý kupón?
V takom prípade Vám samozrejme za kupón vrátime peniaze.